Sipariş

Sipariş Verme Hakkında Bilmeniz Gerekenler

 1. ispinozgida.com üzerinden yapılan alışverişlerin ödemesi Kredi Kartı, Banka Havalesi ve Bitcoin yoluyla yapılabilmektedir.
 2. Kredi Kartı ile yapılacak olan ödemelerin dışında, verdiğiniz siparişlerin sonunda belirtilen, IBAN ve Bitcoin cüzdan numaralarını lütfen, kontrol ederek para transferi yapınız.
 3. Açıklama kısmına mutlaka Sipariş Kodunuzu eklemeyi unutmayınız. Aksi halde, e-posta veya iletişim formu yardımıyla lütfen bizimle iletişime geçiniz.
 4. İşlemler tamamlanıp ödemenizin alındığı teyit edildikten sonra, siparişlerinizin hazırlanma ve belirtmiş olduğunuz adrese kargolama işlemleri başlatılacaktır.
 5. Yanlış adres bildirimleri ve kargonun geri dönmesi gibi durumlarda, ek kargo ücreti alıcı ödemeli olarak tarafınıza yansıtılacaktır.
 6. 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde, kargo ücreti alınmayacaktır.

Kargo İşlemleri Hakkında Bilmeniz Gerekenler

 1. Alışverişlerde toplu kargo yapıldığından dolayı, kargo gönderilmeri haftada bir kez sadece PTT Kargo üzerinden yapılmaktadır. Kargo gönderim tarihi hakkında sipariş onayınızın ardından, tarafınıza  bilgilendirme yapılacaktır.
 2. Gönderi Takip Kodunuz sipariş detaylarınız ile birlikte tarafınıza e-posta ve sms yoluyla iletilecektir.
 3. Kargo ücreti PTT tarafından uygulanmakta olan kargo ücret tablosundaki meblağlara uygun olarak, sepetinizde sipariş tutarına eklenecektir.

İade İşlemleri Hakkında Bilmeniz Gerekenler

 1. ispinozgida.com üzerinden yaptığınız alışverişlerde, satın aldığınız ürünleri geri iade edebilirsiniz.
 2. Eksik, hatalı veya ürünün kargoda zarar görmesi gibi konularda bize e-posta ya da iletişim formu yoluyla ulaşıp, sipariş kodunuz ile birlikte ürünün durumu hakkında yazılı ve görüntülü bildirim yapmanız halinde, ürün tesliminden itibaren yedi gün içerisinde iade süreciniz başlatılacaktır.
 3. İade işlemlerinde lütfen kargoyu, size belirtilen kargo firmasından alıcı ödemeli ve şubeden teslim olarak gönderiniz. Aksi halde, ödenen ücret tarafınıza yansıtılacaktır.
 4. Ürünü iade ettiğinize dair kargo teslim tutanağının, e-posta yoluyla tarafımıza ulaşmasını takip eden on beş gün içerisinde, ürün bedeli, ödeme yapmış olduğunuz hesabınıza iade edilir.

İade işlemleri için e-posta ve iletişim formu adresimiz :

siparis@ispinozgida.com

ispinozgida.com/iletisim/